Przemówienie wychowawcy na pożegnanie klasy maturalnej

Pobierz

Nadziei na piątki i szóstki, na dobrych , serdecznych i wiernych przyjaciół.. Cóż, młodości nierzadko właściwa jest przesadą, ale bać się zapału młodości, jej impetu, zniecierpliwienia, wręcz rewolucyjnej chęci zmian byłoby błędem fatalnym w skutkach.Przestałem być wychowawcą klasy maturalnej.. PRZEMÓWIENIE PRZEDSTAWICIELI KLAS III Przemówienie : I.. Dnia 28 kwietnia 2017r.. Życzę wszystkim, aby cele sobie założone i zamierzenia udało się zrealizować, by życie się Wam dobrze poukładało i kiedyś jak spotkamy się po latach można Was było zobaczyć szczęśliwych i zadowolonych, żeby można było usłyszeć słowa: ta szkoła mnie czegoś nauczyła.Znacie jakieś cytaty, których użyję w przemówieniu na zakończenie klasy maturalnej?. Przed trzema laty przekroczyliśmy próg tej szkoły z uczuciem lęku i nadziei.. Dziękuję Rodzicom klasy ósmej, za to, że wspierali swoje dzieci i pomagali naszej szkole.Pożegnanie Absolwentów Szkoły Podstawowej w Białołęce- przemówienie Dyrektora szkoły.. Co jednak istotniejsze - żegna również osoby, których być może już nigdy nie zobaczy.W imieniu własnym, całej rady rodziców i wszystkich tutaj obecnych rodziców, pragnę podziękować Pani dyrektor za symbol pasowania dzieci na uczniów pierwszej klasy.. Walczyliśmy o dobre i bardzo dobre oceny.Przemówienie - pożegnanie absolwentów.. Przepraszałam, dziękowałam, to jeszcze poproszę…Każdy swoje dziesięć minut ma, by na jawie przeżyć wielki sen, Teraz właśnie los mi szansę dał, czuję, że na całość mogę iść..

Drodzy wychowawcy i nauczyciele!

Chciałabym w imieniu wszystkich uczniów podziękować wam za te lata, które mogliśmy spędzić razem z wami w murach tej szkoły.. Pani wychowawcy bardzo dziękujemy za piękne, artystyczne przygotowanie dzieci do pasowania i za zaangażowanie w rozwój fizyczny, emocjonalny, a przede wszystkim rozwój edukacyjny naszych dzieci.Przemówienie na zakończenie roku szkolnego dla maturzystów.. Przemówienie dyrektora szkoły lub wychowawcy klasy na pożegnanie maturzystów Mowa, która wygłaszana jest przez dyrektora podczas pożegnania uczniów klas maturalnych powinna mieć wydźwięk pozytywny, a jednocześnie trzeba wysławiać się tak, jak do osób dorosłych, a nie jak do uczniów.Przemówienie końcoworoczne dla klas maturalnych.. Dawniej nauczyciele wymigiwali się od funkcji wychowawcy.Przemówienie - pożegnanie maturzystów przez uczniów mlodszych klas.. Nadeszła właśnie chwila, kiedy przyszło nam się pożegnać.. Tegorocznym absolwentom - życzymy sukcesów, wytrwałości i wielu sił, bo przed nimi egzaminy - najbliższe już za kilka dni, a potem kolejne i kolejne, tak przez całe życie.. "Niech żyje bal, bo to życie to bal jest nad bale!. Coś ci powiem, wierzę tylko sobie, spróbuj tak jak ja..

Prezent główny dla wychowawcy 1200 zł w bonie jubilerskim.

Jest mi niezmiernie przyjemnie dostąpić zaszczytu wygłoszenia tego pożegnalnego przemówienia.. Każdy z nas rozpoczynając naukę w tej szkole miał swoje cele, marzenia, które w ciągu tych trzech lat pragnął zrealizować.Szanowna Dyrekcjo!. Szanowni Rodzice.. Francuski pisarz Wiktor Hugo, powiedział: "Życie składa się z przywitań i pożegnań".. Szanowne Grono Pedagogiczne, Rodzice, Koleżanki i Koledzy.. Drodzy Nauczyciele i Absolwenci: Magdo, Dawidzie, Wiktorze, Karolino, Martyno, Marcelu, Malwino, Filipie, Filipie, .. Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!. Pragniemy zatem dziś podziękować pani za ogromne poświęcenie, zaufanie i oddanie, za to, że była pani z nami w chwilach naszego zagubienia, czasem nawet osamotnienia.Miłością wychowawcy ("mamy") do swoich Dzieciaczków Miłością człowieka do drugiego Człowieka.. ".Bądźcie po prostu w życiu odważni w tym młodzieńczym a później dorosłym.. 7 lipca 2019 Wiesława Kochan.. I do dziś zastanawiam się, o co…Pożegnanie szkoły przez klasę 8 i 3 gimnazjum.. Podziękowania dla nauczyciela przekazane w tej formie będą stanowić pamiątkę na lata.. W tym miejscu chciałabym podziękować wychowawczyni klasy ósmej, za opiekę , trud pracy wychowawczej, nieustanne motywowanie uczniów do nauki ,pracy nad sobą..

Zakończenie szkoły - przemówienie.

Kończycie swój pierwszy etap edukacji i wkraczacie w życie szkolne.Jedni będą kontynuować niełatwą naukę na poziomie wyższym, innym zapewne uda się znaleźć upragnioną pracę.. Dzisiaj po raz ostatni możemy o was powiedzieć klasa 3a, 4c, 4d, 4h.. W tym roku kończycie pewien bardzo ważny etap w swoim życiu, gdyż niemal równocześnie z ukończeniem liceum wkraczacie w dorosłe życie….. Miałem jedną klasę w starym liceum (cztery lata) i dwie w nowym (dwa razy po trzy lata).. Jesteśmy wdzięczni, że możemy być Pani uczniami.. tablicę na dekoracje szkolne oraz pamiątkowe wpisy do księgi absolwentów.prosto z serca.. Ja się pytam: Co to ma być?. Po części oficjalnej w imieniu klasy VII s i wychowawcy pana Witolda Fafińskiego wszyscy obecni zostali zaproszeni na część artystyczną, której przyświecały słowa: "Nie wątp w błękit nieba, gdy nad Twoim dachem stoją ciemne chmury".. Zobacz .. A wiec mam je już za sobą.. Koleżanki i koledzy!. Patrz, jak zaczaruję świat, on mi da to, co będę chciał.. Ale czuję, że następne zdania będą trudne, trzecie, szóste, dziesiąte, aż do ostatniego."18.. Zakończenie szkoły średniej to przełomowy etap w życiu każdego młodego człowieka.. Wszystkie chwile i wspomnienia z wami związane zostaną nam w pamięci na długo.Przemówienie wychowawcy na zakończenie szkoły.. Drodzy koledzy, koleżanki!.

Szkoła Podstawowa.Przemowa dla wychowawcy na zakończenie klasy szóstej.

To moje trzecie wychowawstwo w 18-letniej karierze nauczyciela.. Kochani!. Przemówienie powinno być dość luźnie ponieważ będzie wygłaszane w naszej klasie .Podziękowania dla wychowawcy klasy maturalnej zakończenie szkoły średniej to przełomowy etap w życiu każdego młodego człowieka.. Każdy musi swój egzamin zdać, choć walka ma czterdzieści kilka rund.Przemówienia te można dowolnie łączyć i modyfikować, aby stworzyć własny tekst, który będzie zawierać wszystko, co najważniejsze - pożegnanie z dziećmi, podziękowania dla rodziców i kilka osobistych słów pożegnania.. w auli szkoły odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klasy IIIa LO, na które przybyli znamienici goście: Przewodniczący Rady Powiatu: pan Kazimierz Wasiak, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu: pan Roman Sobieszczyk, Radna Powiatu: pani Zdzisława Bosak-Kawa .Następne pożegnanie maturzystów … za rok.. Jeszcze przez miesiąc , może dwa będziecie wspólnie żyć tymi samymi problemami- egzaminami maturalnymi, egzaminami zawodowymi, wyborem uczelni, a my , wasi wychowawcy będziemy wam .Pożegnanie wychowawcy w klasie trzeciej.. Z ogromnymi wyrazami szacunku i uznania do Was jako klasy, jak i każdego z osobna, Wasza KP.. Składka od ucznia (rodzica 75 zł).. Zaproszeni Goście, Rodzice, Wychowawcy, Nauczyciele oraz Wy, gimnazjaliści, którzy dzisiaj jesteście najważniejsi, bo ukończyliście tę trzyletnią szkołę.. Dziękujemy za trud włożony w nasze wychowanie, za poświęcony czas i przekazaną wiedzę, za każdy pierwszy krok .Pożegnanie uczniów klasy maturalnej.. Podobne jak to z przemówienia Wisławy Szymborskiej "Podobno w przemówieniu pierwsze zdanie jest zawsze najtrudniejsze.. Wchodzicie w kolejny, jeszcze nieznany etap edukacji, ale myślę, że sobie poradzicie.Nie jest łatwo wyrazić podziękowania, które oddałyby naszą wdzięczność za cierpliwość, życzliwość i zaangażowanie w przekazywanie nam niezbędnej wiedzy.. Niech żyje bal, drugi raz nie zaproszą nas wcale!. Ale czuję, że następne zdania będą trudne, trzecie, szóste, dziesiąte, aż do ostatniego .. A wiec mam je już za sobą.. Przemówienie dyrektora szkoły:Potrzebuję jakiegoś cytatu, którego użyję w przemówieniu na zakończenie klasy maturalnej.. Przede wszystkim dlatego, że na zawsze opuszcza szkolne ławki, w których spędził wiele lat.. To wasz ostatni dzień w naszej szkole.. Mimo że mamy wakacje, postanowiłam podjąć ten temat.. Podobne jak to z przemówienia Wisławy Szymborskiej "Podobno w przemówieniu pierwsze zdanie jest zawsze najtrudniejsze.. 28 kwietnia 2017.. Lęku przed tym wszystkim , czego mieliśmy w tej szkole doznać i co przeżyć.. Drodzy Absolwenci, nasi wychowankowie.. Razem daje to dziesięć lat bycia wychowawcą i osiem lat bez tego obowiązku.. Nie chciałabym jednak, by dzisiejsza uroczystość nosiła znamiona "celebry".Jednakże nasi wychowawcy potrafili się temu zjawisku skutecznie przeciwstawić, ustanawiając na przykład Dzień Wiosny i inne rozrywki na terenie szkoły..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt