Opowiadanie mój niezwykły dzień

Pobierz

Nikt nie był zainteresowany …Mój niezwykły dzień (tytuł) Wczoraj znalazłam na lekcji 2 złote pod ławko bardzo się ucieszyłam więdząc że coś sobie kupie w sklepiku.. Gra Memory do wycięcia.. Pewnego dnia poszedłem nad morze …Zgłoś.. Stał on na wzgórzu, otoczony był fosą.. Otworzyłem oczy.. Znalazłam się na dworze rycerskim.. Poczułem erupcyjny …Opowiadanie.. Na 2 strony a 5 ( takie jak w zwykłym zeszycie do j.polskiego ) pliska na jutroTwój pierwszy dzień w szkole, spotkanie z jakąś ciekawą postacią, przygoda, która spotkała Cię na wakacjach.. Postaram …MÓJ NIEZWYKŁY DZIEŃ.. Udostępnij.. To był dziwny rok.. Na lekcji polskiego dostałam …Najszczęśliwszy dzień mojego życia - opowiadanie.. Tadeusza Kościuszki w Puławach Mama zauważyła moje wewnętrzne rozterki i postanowiła,że czas …mÓj niezwykŁy dzieŃ - komiks - maj 2020r.. Słońce odbiło się od purpurowej trampoliny horyzontu I wolno poszybowało w górę, Wysoko, do południa.. Opowiadanie to krótki utwór narracyjny pisany prozą o prostej, najczęściej jednowątkowej fabule.. Nie tylko wielkimi kołami świat się …Mój tata _____ - Edukacyjne karty pracy.. Oto nasze komiksy, które przedstawiają : " MÓJ NIEZWYKŁY DZIEŃ " i nie tylko:) Data dodania: 2020-05-20 11:55:15Przydatność 55% Opowiadanie pt. "Jeden dzień w siedzibie rycerskiej".. O godzinie 7.00 rano, tak jak codzień, przez pieć dni w tygodniu wstałem …Opowiadanie - To było niezwykłe wakacyjne spotkanie..

Był piękny, jesienny dzień.

Już 25 lat w naszym stowarzyszeniu, os.Szkoła, Podstawowa, nr1, Puławy, Kościuszko, Tadeusz, nauczyciele, uczniowie, rodzice, szkoła podstawowa nr1.. Siedziałem wraz z kolegom w szkolnej ławce, a pani dyktowała całej klasie zadanie domowe.. Moje sny są dość dziwne bo w każdym śnie ktoś ginie albo ja albo moi przyjaciele ze szkoły.. Jest ode mnie starszy o 3 lata.. No właśnie, zapowiadał.. DZIEŃ TATY.. Niebo było bezchmurne, wiał ciepły wietrzyk.. Stałam na przystanku tramwajowym, cała mokra od deszczu i choć był dopiero ranek, już wiedziałam, że to będzie …Opowiadanie o treści: "Mój najważniejszy dzień w życiu" 26 czerwca 2021 0 Przez admin Długo zastanawiałam się jaki dzień wybrać, aż w koncu trafiłam, mój …Kartka z pamiętnika.. Jesień może być szczęśliwa i radosna.. DZIEŃ …Kochani Przyjaciele!Pierwszy Dzień Wiosny (kalendarzowej) my, zawsze wiążemy ze Światowym Dniem Osób z Zespołem Downa.. Opowiadanie.. Mogę Ci opowiedzieć jeden ze snów skoro tego potrzebujesz.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Był piękny,słoneczny dzień.Klasa 3b wybrała się na wycieczke wczesną wiosną do lasu.Dzieci szukały odznaki wiosny,Mateusz znalazł małe,białe pąki na drzewach.Ania …Opowiadanie..

Był piękny wakacyjny dzień.

27 sierpnia 2001 Niedawno wróciłam z letnich wakacji spędzonych wraz z przyjaciółmi w Zakopanem.. Razem z Przyjacióką Poszłyśmy w nasze ulubione miejsce gdzie powierzamy sobie swoje sekrety .. pisarką "no bo w teście doradcy zawodowego …ZDRAP SWÓJ NIEZWYKŁY DZIEŃ!. - Edukacyjne karty pracy.. Ściany …Teraz nadal leżę, ale już z laptopem na brzuchu i piszę to opowiadanie, ponieważ łudzę się, że kiedyś uda mi się zostać.. Skomentuj.. Gdyby był to jutrzejszy ranek, głęboko zastanowiłabym się nad zwyczajnością …Ten dzień był niezwykły !. Jest Francuzem, jak ja i mama.. Był to wyjątkowo udany i mile spędzony czas na …Ostatniej nocy przyśnił mi się niezwykły sen, jakby wzięty z czasów średniowiecznych.. 40 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Wszystko układało się jak z płatka, a ja z zadziwiającą regularnością odnosiłem …Ostatnio dziwnie się czułam,miałam wrażenie,że czegoś mi brakuje,że życie którym żyję trochę mnie nudzi.. Ale temat opowiadania może być też bardziej niezwykły …Nie wiem, czy znacie taką metodę: gdy nie możemy zasnąć, to leżąc z zamkniętymi oczami w łóżeczku liczy się barany.. Jeden baran …Mój brat, Zack, ma czarne włosy, kręcone i brązowe oczy.. Lubimy tam przebywac pnieważ jest tam …Mój niezwykły dzień, opowiadanie z dialogiem z użyciem wyrazu namiot i las..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt