Sprawdziany z lektury akademia pana kleksa

Pobierz

Jesli chcesz usunac testy, ktore opublikowales (lub testy, ktore uwazasz za niewlasciwe), skontaktuj sie z nami.test z lektury pt.''Akademia Panapana Kleksa- praca klasowa podsumowujaca.test z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co sa z klasy IV :)1) Akademia pana Kleksa miescila sie na koncu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Basniowej 2) Ogolem w akademii uczylo sie a)Pomóżcie Rozwiązać Krzyżówkę z Akademii Pana Kleksa 2013-10-06 13:11:37 Kto wyleczyl Mateusza w Akademii Pana Kleksa ?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Przez kogo budzeni są uczniowie w Akademii?Plik AKADEMIA PANA KLEKSA PYTANIA.doc na koncie użytkownika junaczka • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 9 lut 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Z czasem Adaś zaczął tęsknić za Akademią Pana Kleksa.. Po długiej rozmowie pan Kleks wskazał na Adasia i Andrzeja , wyjaśniając, że jego rozmówca przyszedł z bajki o śpiącej królewnie i siedmiu braciach.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Akademia pana Kleksa1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .Pamiętasz sprawdzian z tej lektury ?.

"Akademia pana Kleksa" - sprawdzian z lektury.

Bardzo polecam!. Wszyscy uczniowie byli ciekawi, w jakiej sprawie przyszedł nieznajomy.. Jak miał na imię Pan Kleks ?. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Jak dobrze znasz "Akademie Pana Kleksa" .test z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :)Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.. Rozwiąż test z lektury i sprawdź!Lektura 4 - Akademia Pana Kleksa - test Szybki test sprawdzający wiedzę z powieści Jana Brzechwy "Akademia Pana Kleksa".. Pamiętaj nie używaj ołówka ze ściągą bo nauczyciel zna ten trick i dostaniesz pałę .. Kim był Mateusz, zanim został szpakiem?. Wtedy pojawił się szpak Mateusz z listem od pana Kleksa, w którym objaśniał, jak Adaś ma sterować, by wrócić do domu.. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. Na co wyrazasz zgode?Lista pytan Akademia Pana Kleksa - sprawdzian wiadomosci Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytan /.. Pytania z treści lektury dla 4 klasy szkoły podstawowej.Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa..

a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy ...Lista pytań z lektury Akademia pana Kleksa.

Test z ''Akademii Pana Kleksa'' Jana Brzechwy.. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. Sprawdź się na tym sprawdzianie .. Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A.. W co przemienia się pan Kleks na końcu książki?. Jak dobrze pamiętasz przygody Pana Kleksa i jego podopiecznych?. A może miałeś go nawet dzisiaj .. Ile lat ma Adam Niezgódka?. Kto mógł uczyć się w Akademii ?. doggyster 3 lata temu.. Obiecał wtedy panu Kleksowi, że już nigdy nie będzie latał.Uczniu, po cyklu zajęć związanych z lekturą "Akademia pana Kleksa" Jana Brzechwy: udoskonalisz umiejętność pracy w grupie, przećwiczysz redagowanie kartek pocztowych, instrukcji, opisów miejsca i postaci, usprawnisz pracę z cytatami, zapoznasz mnie z Twoimi spostrzeżeniami dotyczącymi lektury.Akademia pana Klek-sa kryje w sobie jednak pewn trudno dydaktyczn: otó zakoczenie utworu to zwy-cistwo zej, bezdusznej lalki i nie tylko koniec Akademii, ale te uczynienie z niej tylko opowieci, w któr uwierzyo za suchane i zaczytane dziecko..

Autorem "Akademii Pana Kleksa" jest: Akademia Pana Kleksa - sprawdzian z lektury DRAFT.

Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest formą wprowadzenia uczniów kl. IV w specyfikę .Quiz: Akademia pana Kleksa - test znajomości lektury Test ze znajomości lektury szkolnej Jana Brzechwy pod tytułem "Akademia pana Kleksa".. 1. Podaj imię i nazwisko autora książki pt. "Akademia pana Kleksa".. 2012-01-09 17:11:21 Podajcie plan wydarzen z Akademii pana Kleksa 2011-12-31 15:38:39-akademia-pana-kleksa-lektura-obowiazkowa-cwiczenie-wprowadzajace.pdf (application/pdf) NOWE Slowa na start!. Mamy ponad 160.000 uzytkownikow.. Po kilku godzinach lotu dotarł z Mateuszem do Akademii.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Quiz w Poczekalni.. Test: W śnie o siedmiu szklankach Adaś w szklankę nie złapał: .. otwierał bramę Akademii b) otwierał sekrety pana Kleksa c) otwierał bajkę o Królowej Żabce d) otwierał wszystkie drzwi Rozwiązanie1.. Wyślij zgłoszenie .Test ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.. Pan Kleks miał na imię Ambroży.. Kto opowiada o wydarzeniach i w której osobie?. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa?.

Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Akademia pana Kleksa - test z lektury.

Skomentuj.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Akademia pana Kleksa - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Akademia pana Kleksa.. 4.Innego dnia w Akademii zjawił się jakiś obcy mężczyzna i kazał zaprowadzić się do pana Kleksa.. Warto przypomnieć sobie treść lektury, gdyż pamięć bywa ulotna.Play this game to review Education.. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4) Pan Kleks .Akademia Pana Kleksa - quiz wiedzy o niezwykłej książce.. O ile kuchnia pana Kleksa, sposób prowadzenia lekcji i wiele innych wtków to wspa-Zobacz, ile pamietasz z dziecinstwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiaz nasz quiz!Akademia pana Kleksa - test z lektury.. Udostępnij.. 17 pytań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt