Test z odpowiedziami chłopcy z placu broni

Pobierz

b) Nemeczek.. Rozwiąż test i sprawdź!krótki test z książki CHŁOPCY Z PLACU BRONI - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPowiązane z testem z Chłopców z Placu Broni.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY "CHŁOPCY Z PLACU BRONI".. Zmarł podczas wojny Przez to że wpadł do jeziora i się przeziębił Został postrzelony i zmarł z wyziębnienia Został otruty : 3.. #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #chłopcy z placu broni 459 x, 2017-11-21 12:25:17Witaj na stronie Quizz.pl.. Który z bohaterów powieści był najmniejszym uczniem w klasie?. Powiem tyle : Miłej zabawy !. Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej lektury?. Test ze znajomości lektury szkolnej Ferenca Molnara pod tytułem "Chłopcy z Placu Broni".. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 83%.Sprawdzian z lektury "Chłopcy z Placu Broni".. Rozwiązanie.. Rozpoznasz, o który film pytamy?. Test będzie łatwy , ale i także trudny .. ul. Pawła.˜ lektura: Chłopcy z Placu Broni ˜ plansza z planem wojennym wykonanym przez Chłopców z Placu Broni (wzór: Ferenc Molnar, Chłopcy z Placu Broni, Nasza Księgarnia, Warszawa 1980, s. 77) ˜ znaczki z flagą jako nagrody za aktywność ˜ załącznik — fragmenty planu wydarzeń Przebieg lekcji: 1.Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni"..

Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Chłopcach z placu broni!

Rozwiąż test!Karta odpowiedzi do testu z lektury Ferenca Molnara ,,Chłopcy z Placu Broni'' Kod ucznia: .. Pytania i odpowiedzi do lektury Chłopcy z Placu Broni ( 47) Pytania i odpowiedzi do lektury Chłopcy z Placu Broni (.. Sprawdź się!. Ile lat miał Janosz Boka?. Chłopcy z Placu Broni - pytania z lekturyLista pytań dotyczących lektury Chłopcy z Placu Broni.. Co to znaczyło słowo "einstand"?. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. 0%Sprawdzian - "Chłopcy z Placu Broni"!. Kto został wybrany przewodniczącym Chłopców z Placu Broni?. Jak miał na imię Boka?. Na której ulicy leży Plac Broni?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Quiz: Chłopcy z Placu Broni - test znajomości lektury.. SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY "CHŁOPCY Z PLACU BRONI".. Jak miał na imię Nemeczek?. Zdrajcą Chłopców z Placu Broni był: BokaChłopcy z Placu Broni - test - Quiz.. Kto dowodził Czerwonymi Koszulami?. Tagi dla tego testu: test będzie ciekawy , a odpowiedzi zabawne.. Rozwiąż test!Chłopcy z Placu Broni to powieść pisarza Ferenca Molnára, którą pamiętają jako lekturę szkolną również Wasi rodzice.. 2.Test: Plan wojenny obrony Placu Broni przygotował: a) Gereb.. Poznajemy losy chłopców od momentu zabrania kulek Nemeczkowi przez Pastorów aż do bitwy o plac i śmierć Nemeczka..

W jakim miesiącu zaczyna się akcja w książce?Chłopcy z placu broni - test .

(57 KB) Pobierz.. Nemeczek był szeregowcem.. Miejscem akcji jest miasto, prawdopodobnie Budapeszt - stolica Węgier.chlopcy z Placu Broni schronili sie w: a) ruinach zamku b) oranzerii c) lodzi d) strozowce RozwiazaniePlik Testy z lektury z odpowiedziami Chlopcy z Placu broni.doc na koncie uzytkownika roza05 folder Chlopcy z Placu Broni Data dodania: 28 mar 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobnesprawdzian i dostalam pione B)Test z lektury "Chlopcy z Placu Broni" Ferenca Molnara sklada sie z 23 pytan, na ktore odpowiedz powinien znac kazdy, kto przeczytal ksiazke.. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Do czego Gereb próbował namówić dozorcę Słowaka?. TEST NR 1.Chłopcy z Placu Broni - test z lektury 2013-01-27 22:12:09; Twój ulubiony bohater z lektury " Chłopcy z Placu Broni ": Chłopcy z Placu Broni 2013-10-20 13:33:08; Mam sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni tu macie pytania a komentarzach napiscie odpowiedzi bede wdzieczby 2011-05-18 15:54:0325 Questions Show answers.. Kto był przywódcą Czerwonych Koszul?Chłopcy z Placu Broni.. O jakiej porze roku rozpoczyna się akcja utworu?. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. Kto zdradził Chłopców z Placu Broni?. Akcja toczy się w ciągu kilku wiosennych, marcowych dni pod koniec XIX wieku - prawdopodobnie w 1889 roku..

Pod jakim dowództwem byli chłopcy z Placu Broni?Testy z lektury z odpowiedziami - Chłopcy z Placu broni.doc.

Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu Broni.Chłopcy z Placu Broni - opracowanie lektury.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Chłopcy z Placu Broni, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Test składa się z 12 pytań.. b) Gereb.Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.. Część 1.. W jaki sposób umiera Nemeczek?. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Podajemy opis sceny, która działa się w pociągu.. Fałsz Prawda : 2.. Bronią czerwonych koszul były m. :Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. Podaj swoje imię:Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - test z lektury na poziomie trudnym.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę węgierską powieść dla młodzieży!. Odpowiedz poprawna: c) - czytaj wyjasnienie.. Chłopcy z Placu Broni - test znajomości lekturyTest znajomości lektury Chłopców z Placu Broni.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Wrogowie Chłopców z Placu Broni nazywali się: Chłopcy z Placu pod Kasztanami Czerwonoskórzy Żółtoskórzy Chłopcy z Placu pod Dębami : 1..

U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni test.Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test.

Data: .. 1.Jakiego koloru włosy miał Nemeczek?. Tylko prawdziwe mole książkowe mają szansę na komplet punktów w tym quizie; Mikołajki!. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Gdzie rozgrywa się akcja powieści " Chłopcy z Placu Broni"?. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Związek Zbieraczy Kitu 10.Zostawić kartkę z napisem "Tu byli chłopcy z Placu Broni" 11.Trzykrotnie 12.Cygarami 13.Nemeczkowi 14.Musieli wejść do wody po szyję 15.Tartak 16.Sągi drewna 17.Najpierw kazał mu wracać do czerwonoskórych, potem przebaczył i przyjął do armii 18.Chłopcy z Placu Broni 19.Wysłannicy upoważnieni do doręczenia nieprzyjacielowi pisma 20.Kapitana 21.Zapasy, szermierka na dzidy,bomby z piasku 22.Quiz Chłopcy z placu broni - Test.. Jak brzmi oryginalny tytuł "Chłopców z Placu Broni"?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. b) miał jasne włosy 2.Kto był przywódczą chłopców z Placu Broni?. 1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Sprawdź się w specjalnym quizie wiedzy ogólnej.Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" (Ferenc Molnar)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt