Napisz co będziesz robić w wakacje po niemiecku

Pobierz

6.Czy ci się podobało i dlaczego?Będziesz spędzać czas z rodziną!. (śmiech).. napisz 10 zdań gdzie jedziesz i co będziesz robić na wakacjach po.. - rozwiązanie zadania .. napisz 10 zdań gdzie jedziesz i co będziesz robić na wakacjach po angielsku .. Byłam tez z dziadkami na Słowacji.. 5.Co zwiedziłaś?. Te wakacje były super.. 3.Gdzie nocowałaś?. Może mi ktoś pomóc?. Wstęp - pierwsze zdanie, na ogół odnoszące się do poprzedniego listu.I mógł napisać spory esej pod tytułem "Co zrobiłem w czasie letnich wakacji.". 5.Zaproponuj koleżance wyjście do kina.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Napisz po niemiecku: 1.Napisz 5 obowiązków, które musisz robić i które powinieneś.. Proszę Was bardzo o pomoc!Kilka zdań po Niemiecku "Co robilem na Wakacjach" Czesc, jestem cienki z J. niemieckiego wiec prosze was o pomoc.. Polish Jako młody chłopiec w każde wakacje byłem w parku narodowym.Napisz co robiłaś przez wakacje po niemiecku.. Tylko najlepiej niech ta praca będzie tak na poziomie 2 gimnazjum.. Jeśli artykuł okazał się przydatny, kliknij przycisk "Lubię to!". :) Musze napisac pare zdań to co robilem na wakacjach , a robilem: - grałem na komputzerze - Duzo czasu spedzałem na rowerze.. Były polski premier po niemiecku pogratulował partii osiągnięć na arenie międzynarodowej.. W języku niemieckim masz do wyboru dwa czasy: czas przeszły Perfekt albo Präteritum, a po kliknięciu w link znajdziesz lekcje wraz z ćwiczeniami własnie o tych czasach.A teraz czas na słownictwo i zwroty.Napisz 10 zdań po niemiecku o swoich wakacjach w czasie przeszłym..

Co będziesz robić we wakacje (napisz po niemiecku)?

2) We will sail boat and eat the various delicacies.W sobotę odbył się zjazd rządzącej w Niemczech Unii Chrześcijańsko Demokratycznej (CDU).. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Słownictwo podstawowe i nie z tłumaczaOpis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. 4.Napisz co potrafić robisz.. Mama, tata, brat czy siostra, te osoby są Ci najbliższe, dlatego chętnie się z nimi wybierzesz w rodzinną wycieczkę lub wieczorami pograsz z nimi w jakąś ciekawą grę planszową.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Zadanie: napisz list do kolegi z niemiec opisz w nim jak spędziłeś wakacje,uwzględnij następujące punkty, gdzie byłeś, co robiłeś, kogo poznałeś, i co Rozwiązanie: po niemiecku hallo martin, was hast du w hrend der sommerferien gemacht ich bin 3Napisz 5 zdań po angielsku gdzie spędzisz wakacje?. Jezdzilam z kolezankami nad Wisłe.. Piknik - rozłóż sobie kocyk przygotuj żarło i słodkośći :3 4. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Oczywiście nie zapomnę o naj.. Polish Potem odkryliśmy złoto, ropę, drewno, ryby i powstała bilionowa gospodarka, jeździmy tam na wakacje.. ~~~ Tak będzie z kosmosem.Potem odbędzie się wesele w naszym ogrodzie..

Pocztówka niemiecki.Napisz co będziesz robić w wakacje po niemiecku.

Pocztówka po niemiecku - przykład.. ale zawsze warto spróbować poczuć je choć trochę tak jak kiedyś.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Mam prośbe.. Name: Peter HofmanPotem odbędzie się wesele w naszym ogrodzie.Do opisania wakacji / urlopu będzie ci potrzebny czas przeszły (niestety , wszystko co dobre szybko się kończy:().. 2.Napisz co chciał byś robić po południu (3 rzeczy).. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. i tak dalej PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDZ !…Przykłady użycia - "w wakacje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. 2013-11-07 20:25:43 napisz list po niemiecku do kolezanki co robiles w wakacje /ferie.Elementy składające się na list nieformalny do przyjaciela lub kolegi po niemiecku.. Zwrot grzecznościowy - krótkie, nieoficjalne przywitanie adresata.. Lieber Tom, 2.. 6.Odmów koledze, na propozycje pójścia na basen, powiedz że musisz się uczyć.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ opisz w zdaniach co lubisz robić ( po niemiecku) np ich kann .. Ognisko i .Wskazówki jak napisać pocztówkę po niemiecku.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis wakacji po niemiecku .Napisz test oswoim koledze w tekście musi byc 1 Imię i nazwisko 2 wiek 3miejsce pochodzenia 4 gdzie mieszka 5 hobby 6czas wolny 7 co robi chętnie a c … zego nie robi chętnie.dane ime Przemek Kaczor Wiek 12lat 3z polski 4 łódź 5 granie na komputerze 6 uczenie się 7 chętnie gara a nie chętnie śpiewa.Co robię we wakacje (po niemiecku)!pomocy!.

Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.

4.Co tam robiłaś?. :) Chciałabym, żebyście napisali w miarę dobrze, bo muszę dostać 5, żeby mieć 4 na koniec roku.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz po niemiecku w 5 zdaniach co będziesz robić w wakacje.. - Nie traciłem czasu na brednie - spotykałem sie bardzo czesto z przyjaciólmi - poznało sie nowych znajomych.Napisz do kolegi list(po niemiecku) na 50 słów jak spędziłeś wakacje ,w jakim terminie,jaka była pogoda i z kim i co tam robiłeś .Zaproponuj wspólny wyjazd po niemiecku ma być pliss niech ktoś napisze w miarę prostym języki.Ma być napisane nieformalnieZnajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. (3 rzeczy).. Mam do napisania z niemieckiego co robię we wakacje.. Ucieszymy się na Twoje przybycie!. Było super, plywalam w morzu i zwiedzałam miasta i kupowałam pamiątki.. Pojawili się na nim kanclerz Austrii Sebastian Kurz, liderka białoruskiej opozycji Swietłana Cichanouska oraz przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej Donald Tusk.. 2011-02-06 11:24:17 Napisz 10 dowolnych zdań po angielsku .. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Nasz wyjazd trwał miesiąc.. Byłam tam z moimi najlepszymi przyjaciółkami: Kasią i Anią.. W sierpniu pojechałam na chorwacje z rodzicami..

... "wakacje" po niemiecku.

Kąpiel w basenie- jeśli masz zjeżdżalnie ustaw sobie basen przy niej i spróbuj zjechać ze zjeżdżalni do basenu.. Moje wakacje były udane.Napisz wypracowanie co robiłaś w wakacje po niemiecku w czasie Perfekt 1.Gdzie spędziałaś wakacje ?. Większość swojego czasu będziesz spędzać ze swoją rodziną.. Jeśli nie będziesz mógł przyjść, poinformuj nas o tym wcześniej.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Napisz po niemiecku co można robić w czasie wakacji i ferii zimowych?. Może ktoś mi napisać tą pracę?. Wzór pocztówki po niemiecku, zwroty przydatne podczas pisania pocztówki.. 2.Czym pojechałaś?. Pracę muszę dostarczyć jak najszybciej!. Chodzilam na spacery, jezdzilam na rolkach i rowerze.. (3 rzeczy)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt