Hobbit test z odpowiedziami pdf

Pobierz

1 Obserwuj autora Zobacz profil Masz świetny pomysł na quiz?. 2012-05-24 23:06:48Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. Czas trwania: 90 minut Przedstawione poniżej arkusze testu są oparte na całości cyklu zajęć tolkienowskich.Test z lektury szkolnej Quo Vadis.. Rozwiąż test.. Czy dasz radę przetrwać piekielnie trudny test z randomowych kategorii?. W teście Quo Vadis znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1:Zobacz quiz: Hobbit.. Komentarze sameQuizy: 0 .Test dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien).. Zobacz profil.. Test: Przed wargami członkowie drużyny Thorina schronili się: a) na drzewach b) na skałach c) w jaskini d) w rzece Rozwiązanie - Wśród krasnoludów biorących udział w wyprawie do Samotnej Góry nie znajdziemy: a) Bofura b) Gloina c) Bifura d) Daina .Test zawiera 30 pytań.. ra 2013profilu ogólnego.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Inne tryby testu.. Czy zachowujesz się jak .Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Dla fanów Hobbita.Title: Hobbit, czyli tam i z powrotem Author: TestWiedzy.pl Keywords: testy, quizy, tset o dostojewskim Created Date: 1/27/2021 4:39:09 PMTest - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. Był pisarzem oraz profesoremCYKL ZAJĘĆ Z "HOBBITA" J.R.R.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!Plik Odpowiedzi do sprawdzianu Hobbit czyli tam i z powrotem.pdf na koncie użytkownika o.k.14 • folder Odpowiedzi • Data dodania: 6 maj 2013Test wiedzy z lektury ,,Hobbit , czyli tam i z powrotem" ..

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.

W jaki sposób zginął smok Smaug?. Nazywał go swoim skarbem 7.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Quiz w Poczekalni.. Pytania zawarte w teście.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Test z Lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (turkusowy) Więcej quizów.. Ponieważ musieli uciekać przed stadem wargów 8.. Dodatkowo załączam również test czytania ze zrozumieniem oparty na fragmencie z "Hobbita" wraz z kryteriami oceniania.. Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem?. Tolkiena.. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Pamiętaj, aby ostateczne odpowiedzi zaznaczyć na Karcie Odpowiedzi.. Może być zrealizowany w gimnazjum na profilu rozszerzonym, lub na zajęciach dodatkowych.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.Pytania i odpowiedzi do lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (65) Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Bo Gandalf przekonał ich, że Bilbo jest włamywaczem, a oni potrzebowali jeszcze jednego członka do załogi.. Opis testu.. Co wstrząsało poetą w 1827?. Przeczytaj dokładnie zadania i wykonaj polecenia..

Zawiera wszystkie powyższe pytania.deroby (hobbit miał kilka pokoi przeznaczonych wyłącznie na ubrania), kuchnie, jadalnie — wszystko mieściło się na tym samym piętrze, a nawet wzdłuż tego sa-mego korytarza.

Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. 2.Wiosna 3.Przy świetle księżyca 4.Gobliny 5.Bilbo 6.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Zamiast tego odpowiedzi można wprowadzić w formularzu PDF.. Wyślij zgłoszenie.. TOLKIENA Proponowany tutaj cykl zajęć z "Hobbita" jest efektem mojej kilkuletniej pracy dydaktycznej z dziećmi i młodzieżą.. Napisz do nas.. Następnie wystarczy złożyć podpis cyfrowy, udostępnić wypełniony dokument cyfrowo i zachować go w usłudze Document Cloud, tak aby był łatwy do znalezienia oraz śledzenia.Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Powodzenia!. Kiedy Marta z bajki "Marta mówi" zaczęła mówić?. Najparadniejsze pokoje znajdowały się z lewej strony, (patrząc od wejścia), ponieważ tylko te miały okna, głęboko osadzone, okrągłe okna z wi-Test jest króciutki i prosty.. Tolkiena.. Tylko 1 osoba na 20 ma ponad 8 punk.Odpowiecie na pytania test z lektury (Hobbit czyli tam i z powrotem) ?. cz.2 2014-12-30 16:48:18; Hobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45; Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena..

Sprawdź swoją wiedzę!Plik test z lektury hobbit czyli tam i z powrotem z odpowiedziami.pdf na koncie użytkownika gilbridepatrick • Data dodania: 27 mar 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Hobbit CZYLI TAM I Z POWROTEM Biografia J.R.R.

Quo Vadis, test sprawdzający znajomość lektury Henryka Sienkiewicza.. Najnowsze quizy.. )test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Tolkien).. O Autorze taylor_123.. Od kogo ma zostać pożyczony powóz króla - Grabca?. SPRAWDZIAN WIADOMOŚCI Z LEKTURY "HOBBIT, CZYLI TAM I Z POWROTEM".. Test składa się z 12 pytań.. Hobbit, czyli tam i z powrotem - test znajomości lektury Test znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Imię i nazwisko: Liczba punktów: Klasa: Ocena: Przed Tobą jest test dotyczący komedii Aleksandra Fredry pt. "Zemsta".. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. a) samobójstwo przyjaciela b) śmierć matki c) samobójstwo ukochanej d) śmierć ojczyma 3.. Do każdego z tych pytań podane są 4 odpowiedzi, z których tylko 1 jest poprawna.. Tolkiena John Ronald Reuel Tolkien urodził się 3 stycznia 1892 w Bloemfontein w Oranii, a zmarł 2 września 1973 w Bournemouth.. Arcyklejnot Thraina 13.Był to .Test - wiedza o hobbicie Witam i zapraszam do przetestowania mojej drugiej już aplikacji, która pozwoli przetestować swoją wiedzę na temat lektury "Hobbit czyli tam i z powrotem" ähnliche App erstellenDrogi Uczniu!. Składa się z dziewięciu ramowych scenariuszy lekcji, do którychA 1.. Marta z bajki "Marta mówi" jest: Na co często narzeka Marta z bajki.Koniec z formularzami papierowymi.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Lektury.. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Na poniższej karcie znajduje się test składający się z 30 pytań.. 278 Obserwuj .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rozumiejącymi zwierzętami 9.Walczył z pająkami i uwolnił krasnoludy 10.Żądło 11.Króla Elfów 12. .. 278 Obserwuj autora ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt