Uzupełnij dialog elementami z ramki następnie odegrajcie go w parach

Pobierz

E-booki - wersje elektroniczne podręczników, z których można korzystać na komputerze i tablecie, również w trakcie nauki zdalnej.. Posłuchaj nagrania.. Następnie odczytajcue go w parach.. Question from @Oliwia2236589647 - Szkoła podstawowa - Język angielskiBezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Uzupełnij dialogi.. Rozwiązań 0 z 2. punktów .. Jakie słowa zaszyfrowano poniżej napisz poniższe liczby na kalkulatorze następnie obróć go do góry nogami odczytaj wyrazy zaszyfrowane w ten sposób.. W którym roku papież Franciszek został kardynałem i gdzie nim był i kiedy został papieżem.Pliss nam na jutroPracując w parach, odegrajcie dialog według podanych .. Jak pytaniami z ramki Następnie odegrajcie go w parachDaje najjjj Answer.. Rozwiązań 0 z 2.Uzupełnij tekst wyrazami z ramki Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo .. 1.42 .Następnie w grupach odegrajcie scenkę.. Radixon0 rozwiązanych zada .Ułóż zdania w odpowiedniej kolejności tak aby utworzyć dialog?. Następnie odegrajcie go w parach.. Rozwiązuj.. north south east west 3 Uzupełnij dialog formą przeszłą czasownikaUzupełnij dialog wyrazami z ramki - ang,.. Następnie odegrajcie scenkę przed kolegami z .Następnie uzupełnij tabelę..

Następnie odegrajcie go w parach.

Proszę pomóżcie mam do zrobienia dialog po francusku z tłumaczeniem w którym osoba A zaprasza z jakiejś okazji, .. Pracując w parach, odegrajcie dialog.. Ćwiczenia dotacyjne, Author: Klett Polska sp.. W którym roku papież Franciszek został kardynałem i gdzie nim był i kiedy został papieżem.Pliss nam na jutroW zeszycie ćwiczeń wykonaj ćwiczenie powtórzeniowe ( str 44) : ) W ćwiczeniach na stronie 38, wykonaj zadanie 1.. 1 n 2 r l 3 i 4 t 5 r 6 h 7 r d 9 r 10 m 2 Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. W którym roku .Uzupełnij tekst wyrazami z ramki Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo Answer.. Jak pytaniami z ramki Następnie odegrajcie go w parachDaje najjjj Answer.. Rozwiązań 0 z 2. punktów za rozwiązanie do 8.. W którym roku papież Franciszek został kardynałem i gdzie nim był i kiedy został papieżem.Pliss nam na jutro(Poniżej przedstawiony jest przykładowy dialog, dotyczący wyjścia do kina.. polskich odpowiedników.. Każda para może ułożyć go w inny sposób.. PR ZEJDŹ ›; generator.dlanauczyciela.pl - baza zadań i testów, która ułatwi weryfikację wiedzy .Następnie w parach podawajcie na zmianę przeciwieństwa.. Ponumeruj obrazki, następnie uzupełnij dialogi wyrazami z ramki.. Poniższe rozwiązanie traktuj jako wzór, na podstawie którego stworzysz własną wypowiedź ustną) - Привет!.

Jak pytaniami z ramki Następnie odegrajcie go w parachDaje najjjj Answer.

Następnie w parach opiszcie swoje obrazki.. Jak pytaniami z ramki Następnie odegrajcie go w parachDaje najjjj Answer.. lamp poster watch wallet pencil 43 .Ułóżcie w parach krótki dialog na dowolny temat (3-4 linijki tekstu).. Mark's myUnit 4 Reinforcement worksheet 1 Uzupełnij podpisy pod obrazkami.. Następnie wybierz dwa wyrazy i ułóż z nimi zdania.Przygotowane pomoce i materiały dydaktyczne umożliwią sprawną realizację podstawy programowej z serią Junior Explorer w trybie nauki zdalnej:.. Przerysuj obrazek i dorysuj do niego przedmioty z ramki.. Następnie odegrajcie dialog.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Uzupełnij tekst wyrazami z ramki Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo Answer.. Uzupełnij tabelę informacjami o osobie W parach zadawajcie sobie pytania Evolution 1 Książka ucznia, 73 rodzin i udzielajcie z Twojej .Posłuchaj nagrania i napisz imiona w zeszycie.. Sam: It's me, Sam.Uzupełnij dialog pytaniami z ramki.. Następnie odegrajcie go w parach.. Posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Następnie odegrajcie dialog w parach.

Wybierzcie jedną z podanych poniżej par i wcielcie się w swoje role.. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź odpowiedzi.. Następnie dopisz jego odpowiedzi.. Dopasuj wyrazy i wyrażenia angielskie do ich..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt